سبد خرید۰ قلم کالا

یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RF56 سفارش اروپاsamsung refrigerator RF56J9040sr side by side

مجموع
644
یخ ساز
دارد
کمپرسور
اینورتردار
یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RF56 سفارش اروپا
لینک سایت اصلی:
قیمت:
موجود نیست
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۶/۲۱
تعداد بازدید:
۲۴۴ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
اشتراک:

یخچال فریزر ساید بای ساید با تنظیمات دمایی سه گانه مدل RF56 

قیمت، خرید و مشخصات

چیدمان و طراحی داخلی بسیار بزرگ با ظرفیت 564 لیتر، چهار درب و تقسیم بدنه به سه بخش با قابلیت اضافه کردن فضای فریزر یا یخچال با استفاده از تنظیم دمای چهار گانه در محدوده 2 ، 1- و 5- همچنین در 15- تا 23- درجه سانتیگراد. درایور، قفسه و طبقات متنوع جهت نگهداری گوشت، سبزیجات، میوه، لبنیات و ... با بهره گیری از قفسه های کشویی جهت باز کردن فضای بیشتر برای بطری یا قابلمه های بزرگ. طراحی فوق العاده شیک به همراه سیستم آب و یخ ریز برای در اختیار داشتن همیشگی آب سرد و قالب های کوچک یخ.

یخچال فریزر سامسونگ مدل rf56

اضافه کردن فضای فریزر

طبقه بندی و چیدمان داخلی به شما امکان ذخیره سازی مواد غذایی را در حجم انبوه می دهد همچنین در صورت نیاز می توانید بخش پایینی سمت راست را از یخچال به فریزر تبدیل کند تا جای بیشتری برای فریز کردن داشته باشید. در این بخش می توانید با استفاده از تنظیمات دمایی چهار گانه شرایط را از یخچال با دمای 2 درجه به خنک تا 1- درجه و یا به فریزر با دمای منفی 5 و حتی باز دما را از این هم بیشتر کاهش داده و به محدوده 15- تا 23- درجه نیز کاهش دهید.

تنظیمات چهار گانه دمایی یخچال فریزر سامسونگ

چهار درب ساید بای ساید

فضای داخلی یخچال فریزر به چهار بخش تقسیم شده و هر کدام از طریق یک درب باز و بسته خواهند شد. بدون نیاز به باز کردن کل درب می توانید به یک بخش خاص دسترسی داشته و مواد غذایی را به شکل کارآمدتری ذخیره سازی کنید. هر نوع ماده غذایی نیازمند شرایط دمایی و نگهداری مخصوص به خود است پس لازم است از همدیگر تفکیک شوند در ضمن هدر رفت انرژی نیز کاهش پیدا خواهد کرد.

سه بخش و چهار درب یخچال فریزر سامسونگ

تنظیمات سه گانه دمایی

همان طور که در بالا ذکر شده یخچال فریزر سامسونگ از چهار درب برخوردار است و هرکدام به صورت مستقل باز و بسته خواهند شد ولی از لحاظ دمایی و فضایی به سه قسمت تقسیم بندی می شوند، نیمه بالایی یک بخش یکپارچه با محدوده دمایی بالای صفر درجه است و به عنوان یخچال کاربرد دارد اما نیمه پایینی به دو بخش تقسیم شده که درب سمت چپ به عنوان فریزر و درب سمت راست متغیر است یعنی در صورت نیاز می توانید دمای آن را در محدوده یخچال و یا فریزر تنظیم کنید.

تنظیمات سه گانه دمایی

طراحی زیبا و ماندگاری بیشتر مواد غذایی

عمق زیاد یخچال فریزر به همراه ارتفاع و بدنه زیبای این وسیله توانسته است هارمونی فوق العاده ای را با فضای آشپزخانه شما به ارمغان بیاورد. با بهره گیری از محفظه های داخلی تقسیم بندی شده و تنظیمات دمایی سه گانه قادر به ماندگاری بیشتر مواد غذایی است همچنین از ترکیب بو و عطر متفاوت هر کدام از این مواد با همدیگر پیشگیری می کند و به طراوت هرچه بیشتر آنها کمک خواهد کرد.

حفظ تازگی بیشتر مواد غذایی

محفظه مخصوص نگهداری گوشت

مزیت و اهمیت برجسته این یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ در بخش سوم یعنی محفظه پایینی در سمت راست نهفته است زیرا همان طور که در بالا گفته شد دارای شرایط متغییر دمایی بوده و با انتخاب یکی از چهار گزینه موجود می توانید آن را از یک یخچال به فریزر تبدیل کنید. مواد فاسد شدنی تر مانند گوشت سفید و قرمز را دراین بخش نگهداری کنید زیرا دارای کمترین نوسان دمایی است و در محدوده 1- درجه ثابت خواهد ماند.

محفظه مخصوص نگهداری گوشت قرمز و سفید

طراحی شیک و هارمونی فوق العاده

در طراحی و ساخت این یخچال فریزر نهایت دقت را کرده اند تا بیشترین همانگی را با فضای آشپزخانه منزل شما داشته باشد. عمق زیاد و فضای وسیع داخلی امکان ذخیره کردن انبوهی از مواد غذایی را فراهم نموده و با تنظیمات دمایی خاص و متغیر به شکل بهتری می توانید غذا، سبزیجات، میوه، لبنیات و .... تا مدتها به صورت تر و تازه نگهداری کنید. حتما در منزل برای شما هم اتفاق افتاده است که باز کردن درب یخچال فریزر تا یک زاویه ای مقدور است و بیشتر از آن امکان گیر کردن در بین کابینت ها را فراهم می کند اما در نوع لولاها و قرارگیری درب طوری عمل شده است که بتوانید با زاویه بیشتری درب یخچال فریزر را باز کنید همچنین طراحی بدنه با مبلمان داخل آشپزخانه شما فوق العاده هماهنگ تر به نظر خواهد رسید.

طراحی شیک و زیبا

ذخیره کردن آسان

کشوهای داخل یخچال فریزر قابلیت جمع شدن را دارند و جهت جا کردن بهتر لوازم بزرگ مانند بطری و قابلمه ها می توانید هر کدام از قفسه ها را که لازم بدانید جمع کنید تا فضا برای ظروف بزرگ بازتر شود. دیگر لازم نیست به قابلمه فشار وارد کنید تا زیر قفسه جا شود یا مجبور نیستید بطری ها را به شکل خوابیده و در شرایط نا مطلوب قرار دهید بلکه تنها کافی است قفسه های کشویی را جمع کنید تا به مقدار که لازم است جا باز شود.

قفسه های کشویی مخصوص ظروف بزرگ

طرحی برای همیشه

چهارچوب فلزی مستحکم و بدنه براق و زیبا به همراه دستگیره های پنهان و کارآمدتر این یخچال فریزر را به طرحی ماندگار تبدیل کرده که هیچگاه دمده نخواهد شد و با گذر زمان زیبایی خود را حفظ خواهد کرد و با هر سبک معماری یا با هر جنس مبلمانی در داخل آشپزخانه شما خواهد درخشید.

طراحی زیبا و مدرن

نگهداری آسان اقلام بزرگ و حجیم

هیچ بخشی از فضای داخلی بلا استفاده باقی نمانده است حتی درب ها و می توانید در این بخش بطری حاوی نوشیدنی یا پاکت ها بزرگ شیر و هر چیز مشابه دیگری را به آسانی جای دهید. یخچال فریزر ساید بای ساید سامسونگ مدل RF56 سیلور از فضای وسیعی برخوردار است و می توانید انبوهی از مواد غذایی را با اندازه های کوچک و بزرگ به آسانی جای دهید.

فضای بزرگ و عظیم

ویژگی های محصول

ظرفیت خالص
مجموع
644
ظرفیت اسمی
مجموع
564
یخچال
361
فریزر
203
محفظه یخچال
سیستم جریان هوای چندگانه
دارد
تعدا قفسه ها
4
درب سبدی
2
کشوی سبزیجات
دارد
تنظیم دما
دارد
لامپ داخلی
LED
محفظه تخم مرغ
دارد
سبدهای درب دار
4
یخ ساز
دارد
لامپ داخلی
LED
عمومی
سطح مصرف انرژی
+A
گاز کمپرسور
R-600a
ابعاد و وزن
ابعاد
904 × 1825 ×733 میلی متر
کمپرسور
اینورتردار
ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha