سبد خرید۰ قلم کالا

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J337 نقره ای اینورتردارLG Refrigerator GR-J337CSBL

مجموع
874 لیتر
یخچال
561 لیتر
فریزر
313 لیتر
سیستم تصفیه هوا
دارد
یخ ساز
دارد
کمپرسور
اینورتردار خطی
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی J337 نقره ای اینورتردار
لینک سایت اصلی:
قیمت:
موجود نیست
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۶/۲۱
تعداد بازدید:
۱۹۹ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
اشتراک:

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی مدل J337 اینورتردار

قیمت، خرید و مشخصات

ظرفیت اسمی 874 لیتر، طراحی Door in Door با چندین بخش مختلف با سینی، درایور و محفظه مخصوص نگهداری بطری، تخم مرغ، میوه و سبزیجات همچنین یک بخش مخصوص اقلام کوچک با حفظ شرایط دمایی ثابت و یک بخش دیگر برای حفظ رطوب، مخصوص نگهداری سبزیجات. سیستم تهویه مطبوع یا تصفیه هوا به صورت مداوم هوای داخل یخچال فریزر را از هر نوع آلودگی مانند باکتری و قارچ مصون نگه خواهد داشت و از ایجاد بوی ناخوشایند جلوگیری می کند. کمپرسور اینورتردار خطی با بهره وری انرژی بالا و کاهش 32 درصدی مصرف انرژی همچنین کاهش صدای نویز تا سطح 40 دسی بل به نسبت مدل های قدیمی تر عملکر بهتر و طول عمر فوق العاده بیشتری نیز دارد.

سینی نگهداری بطری

گنجایش بالا و دسترسی آسان

طبقه بندی و جداسازی بخش های مختلف امکان جستجوی سریعتر، چیدمان منظم تر و پر کردن حداکثر ظرفیت داخلی را مهیا خواهد کرد. سینی مخصوص نگهداری بطری ها به صورت افقی علاوه بر صرفه جویی در فضا مزیت نگهداری ایمن را نیز فراهم می کند همچنین بخش یخ ساز با طراحی اسلیم، حداقل فضا را اشغال کرده و جا برای بخش های داخلی بازتر می شود. جعبه سر بسته با جداره شفاف و تنظیم دقیق تر دما مناسب نگهداری اقلام کوچک و فاسد شدنی تر مانند کیک، گوشت و ... در نظر گرفته شده است.

یخچال فریزر اینورتردار ال جی با چیدمان هوشمندانه

محفظه سبزیجات با قابلیت حفظ رطوبت

سبزیجات از جمله اقلامی هستند که با سرعت بسیار بالاتری آب خود را از دست می دهند و باعث پلاسیدگی آنها خواهد شد برای همین است که در تره بار فروشی ها معمولا سبزیجات را هر چند ساعت یکبار با آب خیس می کنند و لای پارچه های نمدار می پیچانند. نگهداری طولانی مدت سبزیجات در یخچال فریز اگرچه ممکن است از فساد آنها جلوگیری کند ولی حتما تازگی و طراوت آنها را خواهد گرفت، به همین منظور یک بخش از یخچال فریزر ال جی با محفظه سر بسته و ساخته شده از یک نوع جداره با قابلیت برگشت رطوبت به داخل محفظه و جلوگیری از خروج آن نصب شده است تا کمک کند میزان رطوبت داخلی سبزیجات برای مدت بیشتری حفظ شود.

محفظه مخصوص سبزیجات با حفظ رطوبت

سیستم فیلتر تصفیه هوا

یک سیستم تهویه مطبوع به صورت منظم هوای داخل یخچال را از چندین لایه عبور داده و انواع میکروب، قارچ و باکتری معلق در آن را تا میزان 99.999 درصد جذب کرده سپس از بین می برد. بوی بد داخل یخچال فریزر ناشی از وجود همین پروسه فساد مواد غذایی و گسترش آن به دیگر بخش های یخچال فریزر است اما با وجود این سیستم تصفیه هوا دیگر خبری از بوی بد یا هر نوع آلودگی دیگر نخواهد بود در نتیجه مواد غذایی داخل دستگاه برای مدت بیشتری تر و تازه باقی خواهند ماند.

سیستم فیلتر تصفیه هوا یخچال فریزر ال جی j337

کمپرسو اینورتردار خطی

نوع کمپرور یخچال فریزر ال جی، اینورتردار خطی است و به دلیل ساختار داخلی آن، مهندسین توانسته اند میزان بهره وری انرژی را به طرز چشمگیری ارتقا داده و مصرف انرژی را در مقایسه با مدل های غیر اینورتردار تا حد 32 درصد کاهش دهند همچنین به دلیل اصطکاک پایین بین قطعات و ساختار متفاوت سیم پیچی، سطح نویز موتور نیز کاهش چشمگیری داشته و شب هنگام بدون هیچ سر و صدایی می توانید با آسودگی بخوابید.

کمپرسور خطی اینورتردار یخچال فریزر ال جی j337

ویژگی های محصول

ظرفیت خالص
مجموع
874 لیتر
یخچال
561 لیتر
فریزر
313 لیتر
ظرفیت اسمی
مجموع
821 لیتر
یخچال
518 لیتر
فریزر
283 لیتر
Door in Door
دارد
صفحه نمایش دیجیتالی
لمسی
قفل کودک
دارد
مشخصات کلی
تنظیم دما
دارد
سنسورهای دیجیتالی
7 سنسور
قفسه شیشه ای
دارد
محفظه یخچال
سیستم جریان هوای چندگانه
دارد
سینی نگهداری بطری
دارد
تعدا قفسه ها
4
درب سبدی
5
کشوی نگهداری ویژه
دارد
کشوی سبزیجات
دارد
کشوی تنظیم رطوبت
دارد
سیستم تصفیه هوا
دارد
دفع کننده بوی بد
دارد
تنظیم دما
دارد
لامپ داخلی
LED
محفظه تخم مرغ
دارد
سبدهای درب دار
2
یخ ساز
دارد
درایور
2
تنظیم دما
دارد
لامپ داخلی
LED
ابعاد و وزن
ابعاد
912 × 1785 × 898 میلی متر
کمپرسور
اینورتردار خطی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha