سبد خرید۰ قلم کالا

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی اینورتردار مدل Q247LG refrigerator 687 L GC-Q247CSBV

مجموع
626 لیتر
یخچال
406
فریزر
220
اتصال به تلفن هوشمند
دارد
سیستم تصفیه هوا
دارد
یخ ساز
دارد
نوع
ساید بای ساید
کمپرسور
اینورتردار خطی
یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی اینورتردار مدل Q247
لینک سایت اصلی:
قیمت:
موجود نیست
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۶/۱۹
تعداد بازدید:
۲۰۹ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
اشتراک:

یخچال فریزر ساید بای ساید ال جی Q247 دور این دور پنج درب با کمپرسور اینورتردار خطی

قیمت، خرید و مشخصات

چهار درب دور این دور با درب پنجم شیشه ای برای نگهداری سرمای داخل و جلوگیری از هدر رفت انرژی تا سطح 41 درصد، جعبه مخصوص مواد غذایی حساس، موتور اینورتردار خطی با 32 درصد بهره وری بیشتر، سیستم تصفیه هوا با ویژگی جذب 99.999 درصد از باکتری و دفع بوی بد داخل یخچال فریزر، قفسه مخصوص نگهداری بطری و اتصال بی سیم به گوشی هوشمند موبایل.

 

طراحی پنج درب شیشه ای

طراحی Door in Door ال جی به شما امکان دسترسی سریعتر به لوازم ضروری روزانه را می دهد، چیزهایی که در طول شبانه روز به خاطر آنها درب یخچال فریزر را باز می کنید. این یخچال فریزر ال جی چهار درب دارد که یکی از آنها دو درب است و در مجموع می شود 5 درب. در بخش پنجم می توانید چاشنی ها، لبنیات، لوازم صبحانه و ... را قرار دهید تا مجبور به باز کردن کل یخچال فریزر نشوید، این کار کمک می کند که سرمای داخل دستگاه خارج نشده و تا 41 درصد در حفظ سرمای یخچال فریزر کارایی بهتری دارد. این درب پنجم از یک جداره شیشه ای ساخته شده و با دوبار ضربه زدن به آن، چراغ داخل روشن شده و می توانید محتویات را مشاهده کنید.

یخچال فریزر door in door ال جی

دوبار به درب شیشه ای ضربه بزن چراغ روشن می شود

همان طور که در بالا گفته شد، لوازم ضروری را در بخش پنجم قرار دهید تا لازم نباشد برای بیرون آوردن یک قالب پنیر، سرمای داخل دستگاه هدر رفته یا مجبور به کاوش تمام محفظه ها، سینی و غرفه ها شوید. بخش پنجم از یک جداره شیشه ای درست شده و با دوبار ضربه زدن به آن، چراغ داخلی روشن شده و می توانید محتویات داخلی را مشاهده کنید و قبل از تصمیم گیری برای باز کردن درب یخچال، از بیرون بتوانید برای شئ مورد نظر جستجو کنید سپس درب را باز کنید.

درب شیشه ای یخچال فریزر ال جی

سینی مخصوص بطری

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای بیشتر شما اتفاق افتاده باشد، دردسر نگهداری بطری های شیشه ای در داخل یخچال فریزر است. بطری های شیشه ای به خاطر اندازه آنها و احتمال افتادن در حالت عمودی همیشه ایجاد نگرانی کرده است بنابراین طراحان تصمیم گرفتند یک راه حل برای این مشکل پیدا کنند و نهایتا این نوع از سینی را پیشنهاد کردند. طراحی آن به شکلی است که بر اساس فرم بطری ساخته شده تا بتوانید در حالت افقی آنها را بخوابانید و از هر لحاظ امنیت بیشتری داشته باشند.

سینی مخصوص نگهداری بطری

جعبه نگهداری مواد غذایی حساس

کیک، گوشت، کالباس، پنیر و اقلام کوچک را در این بخش قرار دهید که به صورت سر بسته طراحی شده و آنها را از آلودگی مصون نگه می دارد همچنین به دلیل کنترل دمایی دقیقتر باعث می شود که برای مدت زمان طولانی تری تازه بمانند.

جعبه مخصوص مواد غذایی حساس و کوچک

سوئیچ مشخص کردن سبزیجات و میوه ها

در بخش ذخیره کردن میوه و سبزیجات می توانید از طریق یک دکمه کشویی تعیین کنید که محتویات آن شامل سبزیجات است یا میوه و با انتخاب یکی از این دو گزینه، میزان رطوبت و دمای مخصوص به هر کدام تنظیم می شود تا در بهترین شرایط دمایی نگهداری شوند بنابراین مدت زمان بیشتری دوام می آورند و طعم آنها تغییر نخواهد کرد همچنین پروسه فساد آنها را به تعویق می اندازد.

سوئیچ کشویی مخصوص سبزیجات و میوه

محفظه با قابلیت حفظ رطوبت

در پایین یخچال فریزر یک جعبه ای قرار گرفته که مخصوص میوه و سبزیجات است مخصوصا سبزیجاتی که لازم است در شرایط رطوبتی خاصی نگهداری شوند. درپوش مشبک آن از خارج شدن رطوبت جلوگیری کرده و در داخل محفظه آن را به دام می اندازد تا مواد غذایی حالت تازگی خود را حفظ کنند و از خشک شدن آنها جلوگیری نماید. سبزیجات از جمله مواد غذایی هستند که به نسبت دیگر مواد سریعتر رطوبت خود را از دست می دهند و این باعث می شود که زودتر فاسد شده و طعم آنها تغییر کند.

محفظه کنترل رطوبت

سیستم تهویه مطبوع و تصفیه هوا

یک فیلتر پنج لایه به صورت دائمی هوای داخل یخچال را تصفیه کرده و تا سطح 99.999 درصد باکتری،قارچ و بو را جذب کرده سپس از بین می برد. یکی دیگر از مشکلات عمده یخچال ها مربوط می شد به بوی بد داخل آنها ولی توسط این سیستم دیگر بوی بدی به مشام شما نخواهد خورد و تا مدتها قادر است طراوت و تازگی مواد غذایی را حفظ نماید.

فیلتر ضد بو

اتصال به گوشی هوشمند

با استفاده از گوشی های هوشمند می توانید به یخچال فریزر ال جی متصل شوید و از راه دور آن را مدیریت کنید. تنظیم دما، مدیریت پیام های خطا و بسیاری از کنترلرها را می توانید از داخل گوشی تحت نظر قرار دهید بدون آنکه لازم باشد از روی مبل تکان بخورید. در صورت بروز هر گونه مشکلی در یخچال فریزر، قادر هستید مستقیما با اپراتور شرکت ال جی تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

اتصال به گوشی هوشمند موبایل

کمپرسور اینورتردار خطی

کپرسور اینورتردار با مصرف بهینه انرژی نسبت به مدل های قدیمی تر تا سطح 32 درصد انرژی کمتری لازم داشته و به دلیل ساختار داخلی آن از سر و صدای پایین تری نیز برخوردار است در نتیجه با نهایت کارایی و در کمال آرامش کار خواهد کرد بدون آنکه ایجاد صداهای ناهمگون نماید.

کمپرسور اینورتردار خطی

کشو شیشه ای مقاوم

یخچال فریزر ال جی مدل Q247 از چندین سری درایور، قفسه و جعبه تشکیل شده و درپوش آنها از جنس شیشه ساخته شده است که فوق العاده مقاوم هستند تا جایی که قادر به تحمل 150 کیلوگرم بار است.

کشوی شیشه ای مقاوم

ویژگی های محصول

ظرفیت خالص
مجموع
626 لیتر
یخچال
406
فریزر
220
ظرفیت اسمی
مجموع
687
یخچال
422
فریزر
265
هوشمند
اتصال به تلفن هوشمند
دارد
هشدار صوتی
دارد
کنترل دما
دارد
انجماد سریع
دارد
تشخیص هوشمند
دارد
کنترل سیستم تصفیه هوا
دارد
طراحی
درب Instaview
دارد
روشن شدن چراغ داخلی با ضربه
دارد
Door in Door
دارد
صفحه نمایش دیجیتالی
دارد
نوع کنترلر
دکمه ای
قفل کودک
دارد
نوع دستگیره
HORIZONTAL-POCKET
مشخصات کلی
تنظیم دما
الکترونیکی
سنسورهای دیجیتالی
6 عدد
خنک کردن سریع
دارد
قفسه شیشه ای
دارد
هشدار باز بودن درب
دارد
محفظه یخچال
سیستم جریان هوای چندگانه
دارد
سینی نگهداری بطری
دارد
تعدا قفسه ها
4
درب سبدی
5
بخش نگهداری لبنیات
1
کشوی نگهداری ویژه
1
کشوی سبزیجات
1
کشوی تنظیم رطوبت
1
سیستم تصفیه هوا
دارد
دفع کننده بوی بد
دارد
تنظیم دما
دارد
لامپ داخلی
LED
محفظه تخم مرغ
دارد
محفظه های بخش فریزر
تعداد قفسه
4
قفسه های شیشه ای مستحکم
دارد
سبدهای درب دار
1
یخ ساز
دارد
درایور
2
تنظیم دما
دارد
لامپ داخلی
LED
عمومی
سطح مصرف انرژی
گرید 1
گاز کمپرسور
R600a
ابعاد و وزن
ابعاد
912 × 1790 × 738 میلی متر
وزن
124 کیلوگرم
سیستم خنک کننده
نوع
ساید بای ساید
کمپرسور
اینورتردار خطی
سیستم خنک کننده
دیفراست

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha