سبد خرید۰ قلم کالا

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی 631 لیتر اینورتر دار مدل 872LG refrigerator 631 L GR-F872HLHU

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی 631 لیتر اینورتر دار مدل 872
لینک سایت اصلی:
قیمت:
موجود نیست
آپدیت قیمت:
۱۳۹۸/۶/۱۲
تعداد بازدید:
۲۱۸ بازدید
وضعیت:
موجود نیست
اشتراک:

یخچال فریزر بالا و پایین ال جی 631 لیتر با کمپرسور اینورتر دار مدل GR-F872HLHU

قیمت، خرید و مشخصات

یخچال فریزر ال جی با ظرفیت 631 لیتر مجهز به سیستم ضد بو و ضد باکتری مدت نگهداری مواد غذایی را فزایش می دهد همچنین جریان هوای چندگانه از تمام زوایا مخصوصا در نزدیکی درب، هوای سرد را توزیع کرده و نوسانات دمایی را در محدوده 0.5 درجه تنظیم می کند. موتور اینورتر دار خطی با طول عمر بیشتر و نویز کمتر، مصرف انرژی را فوق العاده بهینه کرده است. یخ ساز در داخل فریز قرار گرفته و قابل جابجایی یا خارج کردن از یخچال فریزر بوده تا فضای بیشتری را باز کند همچنین یک پنل یخ ریز در میانه درب قرار داده شده تا آب سرد و قالب های یخ همیشه در دسترس باشد. از طریق امواج وای فای می توانید دستگاه را به گوشی های هوشمند موبایل متصل کنید و از راه دور یخچال فریزر را مدیریت نمایید.

 

در هر شرایط خُنک باقی خواهد ماند

موتور اینورتر دار خطی دمای داخل یخچال را در هر شرایطی به صورت پایدار در محدوده 0.5 درجه سانتی گراد حفظ خواهد کرد و از نوسانات دمایی مصون می ماند. یکی از شرایط حفظ طولانی مدت مواد غذایی مخصوصا سبزیجات، پایداری دمایی است و به نسبت دیگر مدل های غیر اینورتر دار، این نوع از موتورها قادرند تا مدت زمان بیشتری سبزیجات را تر و تازه نگهداشته و بهترین محدوده دمایی را به صورت پایدار حفظ کنند. مدت نگهداری مواد غذایی با استفاده از این نوع از یخچال فریزر تا 50 درصد افزایش خواهد یافت.

محدوده دمایی 0.5 درجه با قابلیت نگهداری مواد غذایی تا 50 درصد

دمای یکسان در سراسر یخچال

سیستم CoolingDoor باعث می شود که فاصله دمایی بین بخش داخلی با درب یخچال به حداقل رسیده و در ساسر فضای داخلی، دما به شکل یکسانی توزیع گردد. معمولا به دلیل پخش سرما از قسمت عقب یخچال، بخش های نزدیک به درب نسبتا گرمتر هستند و این فاصله دمایی باعث نوسان در توزیع سرما خواهد شد ولی برای حل مشکل فوق یک سیستم سرمایشی در کنار در تعبیه شده تا به شکل یکسان تمام فضای داخلی پوشش داده شده و به قولی هم هوا بشوند.

سیستم توزیع دمایی یکسان در یخچال فریزر ال جی

فیلتر هوای ضد باکتری و بو

یک فیلتر هوا در یخچال تعبیه شده و تا سطح 99.99 درصد از باکتری های معلق در داخل یخچال را از بین می برد همچنین بوی بد داخل یخچال فریزر نیز به طبع آن کاهش و حتی از بین خواهد رفت در نتیجه شما می توانید برای مدت طولانی تری مواد غذایی را تر و تازه نگهدارید و پروسه فساد آنها را به تعویق بیندازید و از غذاهایی سالمتر و تازه تر استفاده کنید. این فیلتر قابل تعویض بوده و به طور میانگین هر شش ماه یکبار می توانید آن را عوض کنید. برای تعویض فیلتر هوا نیازی به اپراتور یا متخصص نیست و خود به تنهایی می توانید آن را انجام دهید.

فیلتر ضد بو و باکتری یخچال فریزر ال جی

محفظه مخصوص ضد فریز

لازم نیست دیگر وقت خود را به خاطر ذوب شدن مواد غذایی تلف کنید زیرا یک بخش از یخچال فریز برای این کاربرد در نظر گرفته شده و می توانید مواد غذایی را در این قسمت نگهداری کنید. به صورت کنترل شده دمای این بخش در محدوده صفر درجه تنظیم می شود و از یخ زدگی آن جلوگیری خواهد شد. غذاهای فریز شده در مواجهه با هوای آزاد شدیدا مستعد جذب میکروب می شوند و امکان مسمومیت ناشی از جذب این میکروبها افزایش خواهد یافت در نتیجه توصیه می شود که تا حد امکان از فریز مواد غذایی جلوگیری کنید و در صورت نیاز لازم است که قبل از قرار دادن غذاهای فریز شده در فضای آزاد آن را در داخل یخچال قرار دهید تا به مرور زمان و دور از هر نوع آلودگی، یخ آن آب شود.

محفظه مخصوص ضد فریز

جریان هوای چندگانه سریع

از چندین نقطه هوای سرد در داخل یخچال توزیع می شود و به صورت یکنواخت هوای سرد توزیع می گردد و از نوسانات دمایی جلوگیری می کند همچنین از ایجاد فاصله دمای در نقاط گوناکون یخچال فریزر خودداری کرده و سریع تر یخچال را سرد خواهد کرد و عملکرد بهتری خواهد داشت.

توزیع هوای چندگانه در یخچال فریزر ال جی بالا و پایین

کمپرسور خطی اینورتردار با بهره وری بیشتر

این نوع از کمپرسورهای اینورتردار به خطی معروف بوده و از اجزاء داخلی کمتری نیز تشکیل شده اند و ساختار به مراتب ساده تری دارند در نتیجه سطح اصطکاک شدیدا کاهش یافته و از ایجاد گرما یا اتلاف انرژی نیز پیشگیری خواهد کرد بنابراین لرزش، نویز و مصرف انرژی نیز به طبع آن کاهش چشمگیری پیدا خواهد کرد.

کمپرسور خطی اینورتر دار ال جی

صفحه LED لمسی

یک پنل دیجیتالی لمسی به شما امکان کنترل یخچال فریزر را خواهد داد و به شیوه ای آسان تر می توانید یخچال فریزر ال جی را مدیریت کنید و در عین حال به نسبت مدل های دیگر از زیبایی بی نظری نیز برخوردار است. زیبایی و کارایی در هم آمیخته شده تا کار کردن با آن آسان تر از هر وسیله دیگری باشد.

صفحه کلید لمسی یخچال فریزر ال جی 872

لامپ LED

فضای داخل یخچال فریزر ال جی توسط یک لامپ LED روشن می شود و به نسبت لامپ های قدیمی از طول عمر و روشنایی بیشتری برخوردار است همچنین مصرف انرژی به مراتب پایین تری نیز دارند. لامپ های قدیمی تا 1500 ساعت عمر داشتند ولی لامپ LED تا 40000 ساعت کار خواهد کرد و مصرف انرژی آنها نهایتا 4 وات است که در مقایسه با لامپ های معمولی یک دهم محسوب می شود.

لامپ led کم مصرف یخچال فریزر ال جی 872

یخ ساز قابل جابجایی

یخچال فریزر ال جی از دو قسمت بالا و پایین تشکیل شده و بر روی درب آن یک پنل یخ ریز وجود دارد که یخ آن از قسمت فریزر تامین می شود. در داخل فریزر نیز یک محفظه یخ ساز وجود دارد که قابل جابجایی است تا فضای بیشتری برای دیگر مواد غذایی باز شود. در صورت نیاز می توانید کل یخ ساز را خارج کنید یا مکان آن را تغییر دهید تا جا برای دیگر لوازم باز گردد.

سیستم یخ ساز قابل جابجایی

اتصال یخچال فریزر ال جی به گوشی هوشمند موبایل

یخچال فریزر ال جی مدل 872 را می توانید از طریق امواج وای فای به گوشی هوشمند موبایل خود متصل کرده و بااستفاده از اپ مخصوص آن را مدیریت کنید. در صورت هر گونه ایراد فنی، پیام مربوطه اعلان شده و راه حل های ممکن پیشنهاد می گردد و از راه دور حتی بیرون از منزل می توانید تصفیه هوا، دما و دیگر تنظیمات را تغییر و تعیین کنید.

اتصال گوشی هوشمند به یخچال فریزر ال جی

کالاهای مشابه

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی:
Email:
سایت:
نظر:
Captcha